Woodpecker PT-E õhupoleerija
Woodpecker PT-E õhupoleerija on loodud pakkuma mugavamat, täpsemat ja tõhusamat ravikogemust. Selle tipptasemel tehnoloogia ühendab õhupuhastuse ja ultraheli ühes seadmes, võimaldades protseduure alates supragingivaalsest ja subgingivaalsest profülaktikast kuni parodontaalse ravi, endodontia ja implantaatide hoolduseni.
- Kahekordne küttevõimsus – soe vesi nii ultrahelile kui ka õhupoleerijale, neli temperatuuriastet (25º, 30º, 35º ja 40º)
- Titaanist käepidemed – kergemad, vastupidavamad ja ergonoomilised, libisemisvastase pinnaga.
- Uuendatud õhupoleerija otsik tekitab vähem müra ja tagab suurema mugavuse patsiendile.
- Integreeritud LED-valgustus parandab nähtavust suus.
- Lisatud SUPRA-käepide standardvarustuses – suurem mitmekülgsus kliinilises töös.
- Valgustatud pulbermahuti – LED-värvieristus (valge naatriumbikarbonaadile, roheline erütritoolile või glütsiinile), et optimeerida protseduure ja vähendada vigu.
- Mitmekeelne liides ja QR-juurdepääs otsiku kasutusjuhendile (15 keelt).
- Kompaktne ja stabiilne disain nii seadmel kui ka mahutitel.
Ultraheli töörežiimid
Woodpecker PT-E seadmel on kuus kliiniliste vajaduste järgi kohandatud ultraheli töörežiimi.
G-režiim sobib supragingivaalseks instrumentatsiooniks, pakkudes skaleerimiseks “ultra” või “soft” võimalust. P-režiim on mõeldud periodontaalseks raviks ja implantaatide hoolduseks. E-režiim võimaldab endodontilisi protseduure ja juurekanali loputust reguleeritava vibratsiooniga.


Valgustatud pulbrikonteiner
PT-E seadmel on uuenduslik LED-valgustusega pulbrikonteiner, mis muudab tööprotsessi täpsemaks ja mugavamaks. Värvieristus aitab õigesti valida kasutatava pulbri – roheline valgus näitab erütritooli või glütsiini ning valge valgus naatriumbikarbonaati. See nutikas lahendus vähendab vigade riski ja lihtsustab protseduuride läbi viimist.
One-Touch kahekordne veesüsteemi puhastus
Seadmel on ühe nupuvajutusega automaatne puhastussüsteem, mis puhastab korraga nii ultraheli- kui ka õhukanalid. Kasutajal on võimalik valida kahe puhastustsükli vahel – 120 sekundit põhjalikumaks puhastuseks või 20 sekundit kiirpuhastuseks. See funktsioon tagab seadme hügieeni ja töökindluse igapäevases kasutuses.